Fortune Magazine dergisinin 04.Şubat.2016 tarihinde yaptığı duyuru Google Search Appliance kullanıcılarını geçerli ve sürekli olacak bir değişim çözümü aramaya itti. Duyuruya göre, mevcut kullanıcılar lisanslarını kurum içi arama aracı olarak yıllık bazda yenileyebilecekler ve servis anlaşmaları yapılan sözleşmelere bağlı olarak 2019 yılına kadar sürecek. Bu durum, firmaları Google’ın arama chazını kullanmaya devam ederken bundan sonra ne olacak sorusu ile baş başa bıraktı.

( Kaynak : http://fortune.com/2016/02/04/google-ends-search-appliance/?iid=sr-link1 )

Google’ın sona erdirdiği “Google Search Appliance” için alternatif olarak intergator ürününe bakmanızı öneriyoruz. Kurumsal arama ve bilgi yönetimi çözümleri konusunda tek Alman üretici olan interface projects GmbH intergator ürününü sadece yazılım olarak değil aynı zamanda bütünleşik bir cihaz (appliance) olarak da sunmaktadır. Ürünün Türkiye ve Türki Cumhuriyet’lerdeki tek dağıtıcısı olan 6A Bilişim Hizmetleri A.Ş. bu değişimin gerçekleşmesi konusunda her türlü teknik desteği yerinde sağlamaktadır.

“Appliance” yaklaşımının temel kazanımı tüm birikim ve verinin kurum içerisinde kalıyor olmasıdır. intergator bütünleşik çözümü (The intergator Appliance), GSA ürününe alternatif arayan kurumlar için mükemmel bir çözümdür ve minimum entegrasyon çabası ile maksimum güç elde etmek isteyen kurumlar için en uygun üründür.

GSA Alternatifinden Daha Fazlası : intergator Appliance’ın Avantajları

  • Verimli bir arama çözümü için optimum sistem konfigürasyonu,
  • Donanım ve yazılım için tek noktadan servis ve bakım,
  • Mevcut BT alt yapısına hızlı ve kolay entegrasyon.

 

Daha fazla bilgi için : intergator@6abilisim.com.tr