Intergator Kurumsal Arama

Intergator, kullanıcıların organizasyonundaki kurumsal veriye hızlı ve kolayca erişmesine izin veren ve etkin bir şekilde bilgi akışını destekleyen; akıllı arama, bilgi yönetimi ve analiz platformudur.

  • Etkin bilgi toplama ve katma değerli servisler,

  • Uzun aramalarla ve fayda sağlamayan işlerle verimsiz çalışmayı önleme,

  • Hızlı karar alma ihtiyacına yönelik tüm bilgiye anlık erişim.Bu akıllı çözüm; milyonlarca doküman, e-posta, web sitesi arasından, işle ilgili tüm bilgiyi anlamlı şekilde yorumlamanızı sağlar. Arama sonuçlarını özelliklerine göre filtreleyebilir, aradığınız kelimeleri doküman okuyucu ile dokümanı indirmeye bile gerek kalmadan bulabilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Integator fonksiyonları esnek ve kullanıcı dostudur. Interface:projects tarafından geliştirilen konnektörler Intergator ve ilgili veri kaynakları arasındaki bağlantıyı sağlamaktadır.

Paylaşım paneli ile kullanıcılar kendi sayfalarını yaratabilir ve bunu diğer çalışanlarla paylaşabilirler. Bu işlevselliği sayesinde, kurumlara kapsamlı bir “Sosyal Intranet” oluşturmaları için olanak sağlar.

“Uzman Bulucu” fonksiyonu yardımıyla, ilgili konuyla alakalı organizasyonunuzda çalışan ve bu alanda uzmanlaşmış çalışanı bulabilirsiniz.

Çözümleme Paneli ile, indekslenmiş bilgiyi dinamik olarak işleyebilir, raporlayabilir ve grafikler üzerinden değerlendirme yapabilirsiniz. Yüksek ölçeklenebilir indeks mimarisiyle Intergator, büyük veri içerisinde çok hızlı ve etkin aramalar yapmanıza izin verir.

Intergator ile beraber yazılım veya appliance olarak kullanabileceğiniz bir Bilgi Yönetimi aracına da sahip oluyorsunuz.